Apartament 2+1 me qira ne afersi te Rruges se Kavajes ! , Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

 • ID: REA2274
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 600 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qira ne afersi te rruges se kavajes ! Apartamenti organizohet ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte kati i 8-te i nje kompleksi i cili eshte i ndertuar me standarte te larta bashkekohore . Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pabanuar me pare .

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne :0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School