OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1, TEK 5 MAJI 5 Maji, Tirana

Per Shitje 93,708 €

Karakteristikat

 • ID: REA2284
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 104.12 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: 93,708 €
 • Cmimi/m2: 900€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1, tek "5 Maji". Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 104.12 m2 dhe organizohet në:
-2 dhoma gjumi,
-sallonin dhe ambjentin e gatimit
-2 tualete
-ballkoni

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të dhe ka orientim Jug- Perëndim.

Kompleksi në të cilin gjendet apartamenti, është një nga komplekset më prestigjioze të zonës, e cila ndodhet në një zonë ku ka në afërsi të gjitha facilitetet rezidenciale si super-markete, shkolla, kopshte, qendra shëndetësore stacione autobusësh dhe çdo gjë tjetër të nevojshme për një jetesë komode.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme