Shitet ambjent zyre ne zemer te bllokut Rruga Sami Frasheri, Tirana

Per Shitje 2,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2287
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 160 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,000 €
 • Cmimi/m2: 2000€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet ambjent i përshtatshem për zyra ose per banim ne zemër te bllokut prane Piceri Era .

Ambjenti ndodhet ne një nga zonat më të preferuara të Tiranës me shumëllojshmëri shërbimesh e aktivitetesh.

Ambjenti është i rinovuar e i investuar rishtas.

Ndodhet ne katin e 2-të të një pallati ekzistues dhe ka pamje nga rruga kryesore gjë që e bën shumë te pershtatshme dhe për Marketing te biznesit apo shërbimit qe ofrohet.

Eshtë e organizuar në 3 ambjente zyre , tualet ,kuzhine e ballkon.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

 • Air Conditioning
 • City Center
 • Shopping Center
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme