Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Kavajes ! , Tirana

Per Shitje 225,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2291
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 125.3 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 225,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje te Rruga e Kavajes ! Apartamenti ka siperfaqe 125 m2 , eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte kati i 12-te i nje kompleksi te ri te ndertuar me standarte te larta bashkekohore i cili ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Apartamenti ka orientim Veri-Perendim.

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • School