Ambient Komercial me qira Don Bosko 1097 m2 rruga "Don Bosko ", Tirana

Per Qira 8 €

Karakteristikat

  • ID: REA2310
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 1097 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 8 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 8

Përshkrim

Ambjente me qira me siperfaqe 1097m2 ne rrugen Don Bosko,ambjenti ndodhet ne nje na komplekset me te mira te zones. Ambienti eshte i invetuar me sistem kondicionimi e gjitha me fasad xhami qe ka ndricim natyral te mjaftueshem. Ambjenti ka hyrje me vete nga pjesa tjeter e kompleksit si dhe hapesire per recepsion.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme