Shitet apartament 2+1 perballe spitalit American 3 rruga "Bedri Karapici", Tirana

Per Shitje 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2357
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 98 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin Tirana Golden Park. Apartamenti ka nje siperfaqe 97.95m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te te nje pallati te sapo te ndertuar.

Apartamenti ka orientim jug dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi; 1 ambient ndenje se bashku me kuzhinen; 1 tualet dhe dy ballkone.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme