Zyrë me qira tek Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center. Bulevardi Gjergj Fishta, Alpas Center, Tirana

Per Qira 2,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2415
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 180 m2
  • Dhoma: 5
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira zyrë me sipërfaqe 180 m2 dhe është i ndarë në 5 ambiente, si dhe 2 tualete.

Zyra ndodhet në katin e tetë pranë qendrës se biznesit "Alpas" e cila është një qendër biznesi me kushte të larta sigurie dhe administrim perfekt.
Qendra disponon dy ashensore në funksion të zyrave.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme