Apartament 2+1 per shitje, tek Akses Tirana Dogana, Tirana

Per Shitje 123,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2446
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 118 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 123,400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Akses Tirana.

Apartamenti ka nje siperfaqe 117.5m2 i cili organizohet ne dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ambjent ndenje se bashku me kuzhinen, dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit ne hyrje te qytetit, gje qe ofron mundesi shume e mire per te aksesuar gjithe qytetin, pasi ndodhet shume prane unazes se madhe. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi shume te mire dhe i ndertuar me teper cilesi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme