Apartament 3+1 për qira, tek Nobis Liqeni Artificial i Tiranes, Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2507
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 130 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament për qira tek Nobis, me një sipërfaqe totale prej 130 m2, i cili organizohet në:

-3 dhoma gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualete;
-Ballkon.

Apartamenti është mjaft i investuar dhe gjendet në një nga komplekset më të mira të zonës shumë pranë Liqenit Artificial të Tiranës.

Në çmim është i përfshirë edhe posti i parkimit!

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • View to Lake