JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, 500€ prane Emerald Center, Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2811
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 77 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet apartament me qira 1+1 ngjitur me Emerald Center

Godina sapo ka perfunduar dhe apartamenti sapo eshte mobiluar dhe cdo gje eshte e re.
Organizohet ne 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Ka nje siperfaqe totale 77m2 dhe kushton 500€.
Ka mundesi parkimi por me nje kosto ekstra.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected].