Dyqan në shitje "Bulevardi Zhan D'Ark", Tiranë. Na kontaktoni per cmimin Bulevardi Zhan Dark, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: 5
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 124 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Dyqan në shitje/ qera "Bulevardi Zhan D'Ark", Tiranë. Dyqani ofron një siperfaqe tepër të bollshme 124 m2 dhe ka një poziciont tejet të mirë dhe të dukshëm. Zona përreth është e populluar dhe me goxha lëvizje përgjatë ditës.

Aktualisht, dyqani eshte i dhene me qera!

Çmimi i shitjes : 3000 Euro/m2

Vendodhja e prones