Apartament në shitje 2+1+2 Blv "Gjergj Fishta" Tiranë Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Per Shitje 100,000 €

Karakteristikat

  • ID: 6
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 100,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament në shitje 2+1+2 Blv "Gjergj Fishta" Tiranë

Apartamenti ka një sipërfaqe 100 m2 dhe ofron 2 dhoma gjumi të bollshme , 1 sallon të madh me ambient gatimi dhe ngrënieje , 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon.Ka organizim të mirë me 2 korridore që ndajnë të gjithë ambientet e brendshme. Apartamenti është tepër i investuar me punime cilësore me sistem kapot, me dritare me grila, dhoma gjumit me parket, ambjentet me ngrohje me kondicioner, mobilim i ri tepër cilësor. Apartamenti ndodhet në katin e 5 dhe është i pajisur me hipotekë .

Cmimi: 1000E/m2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme