Apartament në shitje 2+1 , Tiranë, Rr."Kosovarëve" 1,700Euro Rruga e Kosovareve, Tirana

Per Shitje 198,900 €

Karakteristikat

  • ID: 13
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 117 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 198,900 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament në shitje 2+1 , Tiranë, Rr."Kosovarëve". Apartamenti ndodhet në katin e shtatë dhe ka nje sipërfaqe 117 m2. Apartamenti është i strukturuar në 2 dhoma gjumi të bollshme , 1 sallon , 2 tualete dhe ballkon. Zona përreth është një zonë mjaft e mirë dhe e zhvilluar.Apartamenti ndodhet në një pallat të ri dhe punimet në të janë shumë cilësore.

Çmimi : 1700 euro/m2

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme