Apartament në shitje 3+2+1 +1 në Tiranë, Rr."Kosovarëve". Rruga e Kosovareve, Tirana

Per Shitje 358,700 €

Karakteristikat

  • ID: 14
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 211 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 358,700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament në shitje 3+2+1 +1 në Tiranë, Rr."Kosovarëve". Apartamenti ka një stukturë unike dhe shumë të bukur. Ka një sipërfaqe prej 211 m2 të organizuar në 3 dhoma gjumi , 1 sallon , kuzhina , 2 tualete , nje dhomë garderobë .Apartamenti ndodhet në katin e tetë të pallatit dhe ka dajle në tarracë. Pallati është i ri , punimet në të janë tejet cilësore. Duke qenë se pallati është akoma në përfundim plotësimi me pllaka apo parket , sipas dëshirës së blerësit , do të mbulohet nga sipërrmarrësi në momentin e shitjes së apartamentit.

Çmimi : 1700 Euro/m2.

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme