Godinë biznesi në shitje, rruga "Teodor Keko" Tiranë. Na kontaktoni per cmimin Rruga Teodor Keko, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: 15
  • Lloji i Prones: Office / Practice
  • Sipërfaqja:: 388 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Godinë biznesi në shitje, rruga "Teodor Keko" Tiranë, buzë rruge 200 m larg nga sheshi Shqiponja. Godina është 2 katëshe + verande. Është e rikonstruktuar se fundmi në vitin 2016 me punime nga më cilësoret. Instalime Elektrike dhe fasadë cilësore. Zotëron Certifikatë pronësie me 225 m2 truall.

Kati I pare I godinës ka sipërfaqe 189.1m2 kati I dytë ka sipërfaqe 198.9m2 dhe total 388.1 m2

Fasada e xhamit prej 15 m buzë rrugës kryesore me dy sense levizjeje dhe me qarkullim të madh makinash të jep një mundësi shumë të mirë reklamimi të biznesit.

Kati I parë është I përdorur si magazine, kati I dytë ka recepsion dhe Zyrat e kompanisë.

Ka në perberje 3 tualete (2 ne katin 2 dhe 1 ne katin 1)

Cmimi: 2200E/m2 I katit të parë

1500E/m2 I katit të dytë

Vendodhja e prones