Apartament 2+1+2 ne shitje tek Bllok 185,000Euro Rruga Pjeter Bogdani, Tirana

Per Shitje 185,000 €

Karakteristikat

  • ID: 17
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 111 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 185,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2, ndodhet ne Rr "Pjeter Bogdani", ne Bllok, kati e 1 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi te bollshme + sallon dhe aneks gatimi, + 2 tualete ku njera prej tyre eshte e pajisur me vaske dhe 2 ballkone me orientim nga jugu dhe lindja. Ka ndricim natyral pergjate gjithe dites. Siperfaqja 111 m2. Eshte e pajisur me certifikat pronesie. Shitet dhe me mobilje Sip. 111 m2 (hipoteke) 2+1, 2 banja, 2 ballkone. i rinovuar

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme