Apartament 2+1+1 ne bllok 170,000Euro Blloku, Tirana

Per Shitje 170,000 €

Karakteristikat

  • ID: 18
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 80 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 170,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+1 tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne katin e 3. Perbehet nga 75 m2 (hapsire e brendshme) + 5m2 hapesire e perbashket. Apartamenti eshte i perberenga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhome ngrenie dhe 1 ballkon. E shtruar me parket. Xhamat te pajisur me grila. Instalime te reja.

Me hipoteke

Cmimi: 170.000 Euro I diskuetueshem

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme