Apartament 3+1 per shitje tek Ali Demi 105,000Euro Ali Demi, Tirana

Per Shitje 105,000 €

Karakteristikat

  • ID: 19
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 109 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 105,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet per shitje nje Apartament ne zonen Ali Demi me siperqaqe 109 m2 , nga te cilat 92 m2 jane siperfaqe funksionale. Apartamenti ka nje strukture 3+1 , eshte e pajisur me 2 banja , 2 ballkone si dhe 2 vende parkimi . Aktualisht ambienti eshte i kompletuar me dyer te brendshme dhe dritare, si dhe tualete te perfunduara por nuk eshte i mobiluar .

Ju ftojme ta vizitoni nga afer .

Prona të ngjashme