Apartament 2+1 ne shitje tek Shkolla "Petronini Luarasi" 1,250Euro Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana

Per Shitje 135,000 €

Karakteristikat

  • ID: 20
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 108 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 135,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 banjo (1 me dritare) + 2 ballkon te mbuluar me tenda + 2 korridore. Adresa: perballe shkolles "Petro Nini" afer sheshit Willson.

Hapesira e brendshme 100 m2 dhe siperfaqja totale 108m2

Ka organizim te mire me 2 korridore qe ndajne te gjithe ambientet e brendshme. Orientimi lindje.

Pallat i vitit 1998 me punime teper cilesore. Kati i 8 banim me ashensor.

Cmimi 1250 euro | m2

Vendodhja e prones