Hotel per shitje tek Komuna e Parisit 1,400,000Euro Komuna e Parisit, Tirana

Per Shitje 1,400,000 €

Karakteristikat

  • ID: 22
  • Lloji i Prones: Hotel
  • Sipërfaqja:: 848 m2
  • Dhoma: 20
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,400,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 20

Përshkrim

Hotel per Shitje tek Komuna e Parisit.Ndertesa ka një sipërfaqe prej 848 m2 dhe një oborr të madh prej 531 m2 plus parkim. Hoteli përbëhet nga 4 Kate . Në katin -1 ndodhet lavanteria, kuzhina dhe tualeti. Ne katin perdhe ndodhet recepsioni, 2 dhoma gjumi,restoranti, si dhe suita. Te gjitha ambientet kane një arredim shumë modern dhe relaxues . Ne katin e pare dhe te dyte jane 5 dhoma standarte dyshe, secila e pajisur me tualet personal. Ne katin e 3-te jane 4 dhoma standarte dyshe si dhe kati i katert ndodhen 3 dhoma gjumi dhe verande. Dhomat jane secila nga 20 m2, të pajisura me kartë, sistem kamerash, impiant elektrik, kondicionim, shtrim me parket laminat, mermer dhe tualete personale me sensor per ndricimin dhe ajrimin.Hollet janë te ventiluara me ngrohje qendrore dhe secili prej kateve është i pajisur me ashensor privat.

Godina ka dalje direkte ne unazen e re dhe ka nje pozicionim mjaft te pershtatshem ne raport me Aeroportin e Rinasit , Durresin , Qendren Tregetare TEG apo Elbasanin .

Për më shumë informacion na kontaktoni.

Vendodhja e prones