Shitet Klinike Estetike tek Libri Universitar 359,000Euro Rruga Abdyl Frasheri, Tirana

Per Shitje 359,000 €

Karakteristikat

  • ID: 23
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 164 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 359,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet Klinike Estetike, me siperfaqe 163.6 m2, e cila ndodhet prane Librit Universitar, ne Rr "Abdyl Frasheri". Ambienti eshte teresisht i mobiluar si klinike mjekesore dermatologjike me nje sere pajisjesh italiane te fjales se fundit ne fushen e dermatologjike dhe estetike. Aktualisht klinika eshte e dhene me qera. Ambienti ndodhet ne nje godine te re dhe me nje pozicion mjaft te favorshem, pranë rrugës kryesore. Ambienti mund te shitet edhe pa pajisjet mjeksore. Per me shume informacion kontaktoni 0682016967, email. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme