Truall + Magazine per shitje tek Kombinati "Misto Mame" Rruga Misto Mame, Tirana

Per Shitje 600,000 €

Karakteristikat

  • ID: 24
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 1227 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 600,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet ne shitje nje pasuri e llojit truall me nje siperfaqe prej 1227m2 si dhe nje ndertese e cila mundet te perdoret si magazine me siperfaqe 956.57m2. Pasuria ndodhet ne zonen industriale prane ish Fabrikes "Misto Mame " , ne Rrugen e Kavajes, Tirane. Prona ndodhet ne nje zone ku ofron fasilitete te shumta si dhe eshte shume e preferueshme per investime. Per me shume informacion, ju ftojme ta vizitoni nga afer pronen duke kontaktuar paraprakisht ne nr e telefonit +355682013327

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme