Jepet per shitje toke ne Shkoze Shkoze, Tirana

Per Shitje 235,000 €

Karakteristikat

 • ID: 26
 • Lloji i Prones: Land
 • Sipërfaqja:: 4700 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 235,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet në shitjeje nje toke e llojit truall me siperfaqe 4700 m2 ne Shkozë ,pranë Kryegjyshates Bektashiane. Pasuria ka nje pozicion mjaft të favorshëm dhe me pamje nga mali i Dajtit . Per me shume informacion, ju ftojme ta shikoni nga afer pronen.

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme

Per Shitje $ Kontakto për cmimin
 • 23000 m2
 • 0
 • 0