Zyre me qira tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: 28
  • Lloji i Prones: Office / Practice
  • Sipërfaqja:: 97 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me Qira tek Hotel Hilton Garden Inn Tirana.
Siperfaqja 97 m2. Ne cmim eshte e perfshire dhe nje post parkingu.
Ambiente biznesi me sistem sigurie 24 ore me kamera, mundesi parkimi ne katin -2, sistem kondicionimi, ndricim led, grila elektrike etj.
Per me shume informacion, ju ftojme ta vizitoni nga afer ambientin duke kontaktuar paraprakisht ne nr e telefonit +355684073990

Vendodhja e prones