Jepet me qera apartament 2+1 tek Brryli Brryli, Tirana

Per Qira 350 €

Karakteristikat

  • ID: 29
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 350 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Brryli, me siperfaqe 100 m2 me dy tualete. Vendodhja eshte shume e mire dhe afer me qendren e Tiranes dhe lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimet publike. Ndodhet ne katin e tre te nje pallati 7 katesh. Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik, me ashensor. Pallati ka parkim privat. Pamjet nga apartamenti jane panoramike nga krahu i lumit Lane. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja me izolim akustik dhe termik, ka tre kondicionere, 3 televizore, i arreduar totalisht dhe i sapo lyer. Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne tel. 0684073990

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme