Apartament ne shitje 3+1 te Rruga e Kavajes Rruga e Kavajes, Tirana

Per Shitje 250,000 €

Karakteristikat

  • ID: 34
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 192 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 250,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 ne Tirane. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi (2 prej te cilave kane tualet brenda), kuzhine dhe kend ngrenje, holl te plote te shtruar me parket dhe 2 ballkone te bollshme qe i pergjigjen me se miri nevojave te banorit dhe tualeti. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 192 m2. Orientimi lindje jug perendim ndriçim natyral përgjatë gjithë ditës. Apartamenti ndodhet ne katin 9 qe eshte i fundit kat i pallatit dhe dalja ne tarrace eshte e harmonizuar shume mire me apartamentin. Apartamenti ndodhet në një zonë që i ka të gjitha facilitet e nevojshme (farmaci, dyqan, supermarket, bare e restorante, qëndra interneti, linjat kryesore të urbaneve). Apartameti ka sistem kondicionimi central çiller. Sistemi hidraulik, elektrik dhe te gjitha punimet e tjera te dyerve, dritareve, parket jane te nje cilesie shume te mire. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i ri dhe eshte i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i mobiliaur e i kuruar deri ne detaje dhe i tille shitet.

Apartamenti gjithashtu ka edhe dy garazhe te cilat cilat shiten vec apartamentit dhe jashte cmimit te apartamentit. Cmimi i secilit prej tyre eshte 15000 euro.

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme