SHITET/ JEPET ME QERA SHKOLLE NE KAMEZ rruga berisha, Kamëz

Per Shitje 990,000 €

Karakteristikat

  • ID: 35
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 1800 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 990,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Ndertesa ka nje siperfaqe trualli 270m2 dhe eshte e strukturuar ne 4 kate, ku cdo kat ka nje siperfaqe prej 450 m2. Siperfaqja totale ndertimore konsiston ne 1800 m2. Objekti ka nje sistem ngrohje centrale , perbehet nga 28 klasa plus laboratore. Ka nje kapacitet nxenie prej 400 nxenes si dhe nje salle konferencash me siperfaqe 300 m2. Zona ne te cilen ndodhet ndertesa perkon me nje vend i cili ka nje mori facilitetesh, gje e cila perben avantazh per te ushtruar aktivitetin jetesore. Infrastruktura e zones eshte shume e mire dhe duke qene qe ndertesa eshte e pozicionuar ne qender te qytetit, e bene ate nje mundesi investimi me te lakmueshme dhe rentabel. Objekti ne fjale eshte i shfrytezueshem per cdo lloje aktivitet biznesi.

Per informacion me te detajuar na kontaktoni ne numrin 0684073990

Vendodhja e prones