SHITET VILE NE SHENGJIN Lezhe, Ishulli Shengjin,

Per Shitje 150,000 €

Karakteristikat

 • ID: 41
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 2200 m2
 • Dhoma: 8
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 150,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 8

Përshkrim

Eshte ne shitje Vila ne Shengjin, me nje siperfaqe ndertimi 500 m2 dhe siperfaqe trualli 1700 m2. Ne katin e pare ndodhet salloni, 1 dhome e cila sherben si zyre si dhe 2 hyrje me nga 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 kuzhine, dhe 1 ballkon secila. Kati i dyte dhe kati i trete jane strukturuar shume mire me nga 3 hyrje te cilat lidhen ne sinkron me sallonet e bollshme. Dy hyrje, perkatesisht ne katin e dyte dhe te trete perbehen nga 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 kuzhine dhe 1 ballkon secila. Hyrja e trete perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 banjo dhe 1 dhome ngrenje. Punimet e dyerve dhe dritareve kane punime cilesore. Vila ka sistem ngrohje ftohje me energji elektrike.
Hapsira e bollshme jashte viles te krijon komoditetin e duhur per ta shfrytezuar per aktivitete te ndryshme.


Mos hezitoni te na kontaktoni!!
Cel. 0684073990

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme

Per Shitje $ Kontakto për cmimin
 • 125 m2
 • 3
 • 2
Per Shitje $ 280,000 €
 • 150 m2
 • 3
 • 2