Jepet me qira Godine Komerciale Rruga Isuf Elezi, Tirana

Per Qira 5,000 €

Karakteristikat

  • ID: 44
  • Lloji i Prones: Building
  • Sipërfaqja:: 2000 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 5,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet me qira godine komerciale, e ndodhur ne nje zone shume te aksessueshme te Tiranes, rruga Isuf Elezi.
Godina eshte e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, si : Hotel, Qender Biznesi, Klinike Private, Qender Kursesh, Shkolle Private etj. Siperfaqja e jashtme ku perfshin parkimin dhe zonen e gjelberuar eshte 300 m2. Godiana perbehet nga 5 kate, kati 0 me siperfaqe 600 dhe 5 kate me siperfaqe 400 m2 secili kat.

Per me shume informacion ne lidhje me dokumentacionin, planimetrite e kateve, si dhe per ta pare nga prane kete ambjent biznesi, mund te na kontaktoni.

C: 06846051414

Vendodhja e prones