Shitet apartament 2+1 te Rr.Kavajes rruga ndre mjeda, Tirana

Per Shitje 94,000 €

Karakteristikat

  • ID: 50
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 94 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 94,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 94.1 m2 dhe eshte i organizuar ne menyre shume te mire. Ka nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi , dy banjo si dhe nje ballkon me dy dalje. Apartamenti ndodhet ne katin re pare te nje pallati 10-katesh te ndertuar ne vitin 2002. Apartamenti i ka te gjitha dhomat te shtruara me pllaka, dyert dhe dritaret jane te punuara me dru dhe me shume cilesi. Apartamenti shitet i mobiluar.

Per ta pare nga afer na kontaktoni ne nr. 0684073990

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme