Shitet Apartament 2+1 te Kopeshti Botanik Rruga Selite e Vjeter, Tirana

Per Shitje 78,000 €

Karakteristikat

  • ID: 52
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 105 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 78,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne katin e dyte te nje godine banimi me 5 kate, ndertim i ri me punime shume cilesore. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete si dhe 2 ballkone . Krahas kesaj duhet theksuar qe ambjenti ka te gjitha instalimet e duhura dhe te punuara me cilesi te larte. Zona ne te cilen ndodhet ky apartament ka te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti eshte bosh aktualisht pasi per klientet ka variante te ndryshme per te zgjedhur rifiniturat baze si, pllaka dhe hidrosanitare.

Per me shume informacion, mund te na kontaktoni.

C. 0684073990
E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme