Jepet me qira Ambjent Biznesi Rruga Sami Frasheri, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: 54
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 160 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet me qira ambjent biznesi ne nje kompleks rezidecial modern, i ndodhur prane parkut te liqenit artificial te Tiranes. Ky ambjent eshte i pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme si: Farmaci, market, zyra, palester, bar kafe dhe sherbime te tjera. Komplesi rezidencial ofron mirembajtje, siguri dhe survejim me kamera 24h .

Per me shume informacin,mund te na kontaktoni:
C. 0684073990
Email:[email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme