Jepet me qira Vile 3-kateshe per aktivitete biznesi Rr. Kavajes, Tirana

Per Qira 3,000 €

Karakteristikat

  • ID: 55
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 600 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 3,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet me qira vile, e ndodhur ne nje zone shume te aksesueshme te Tiranes, rruga e Kavajes, pas qendres Globe. Vila ka 3 kate me siperfaqe totate 540m2, disponon gjithashtu 4 vende parkimi. Eshte e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, si : Hotel, Qender Biznesi, Klinike Private, Qender Kursesh, Shkolle Private etj.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mund te na kontaktoni:

C : 0684073990
C : 0684073868
E : [email protected]

Vendodhja e prones