Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit selite, Tirana

Per Shitje 87,000 €

Karakteristikat

  • ID: 56
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 87 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 87,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 87 m2 si dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje dhome ndenje me kend gatimi , 2 banjo si dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh i cili eshte ndertuar ne vitin 2008. Ndertesa ka punime cilesore dhe nje administrim shume te mire. Facilitetet perreth e bejne edhe me atraktive si zone. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka nje arredim bashkohor.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni ne numrin 0684073990

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme