Shitet Toke ne Tagan Tagan Rruga B-1, Tirana

Per Shitje 250,000 €

Karakteristikat

  • ID: 62
  • Lloji i Prones: Land
  • Sipërfaqja:: 6250 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 250,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet Toke ne fshatin Tagan, e rrethuar nga kodrat e bukura te Tiranes, me pamje nga kalaja e Petreles, dhe fare prane lumit Erzen. Vetem 15 minuta larg Tiranes, kjo siperfaqe toke eshte e pershtatshme per te ndertuar shtepine tuaj ne nje zone te qene, te gjelberuar, dhe me ajer te paster. Gjithashtu nje investim i sigurte pasi zona ka studime per rezidenca Vilash apo zhvillime te agro turizmit.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

C : 0684073987 ose 0684073990

E : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme