Ambjent Biznesi me Qira Rruga e Durresit, Tirana

Per Qira 5,500 €

Karakteristikat

  • ID: 69
  • Lloji i Prones: Office / Practice
  • Sipërfaqja:: 550 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 5,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet me qira Vile e pershtatur si ambjent biznesi me vendodhje ne Rr. e Durresit. Vila eshte ndertuar me cilesi te larte dhe ofron te gjitha facilitet qe ka nevoje nje biznes per te zhvilluar aktivitetin e tij ne kete ambjent, ofron:

- Kamera sigurie 24/7 te brendshme dhe te jashtme
- Xhama antiplumb ne fasaden e jashtme
- Izolim akustik
- Sistem mbrojtes kundra zjarrit
- Sistem kondicionimi qendror ne 3 kate
- Kati -1 ka sistem kondicionimi lokal
- Gjenerator te shfrytezueshem per te gjithe godinen
- Cdo post pune ka linje interneti me 2 dalje
- Ambjent per vendosjen e sistemit te serverave
- Ambjent per vendosjen e kondicionerave
- 1 post parkimi i brendshem

Organizimi i brendshme:

Kati -1: 3 ambjente per zyre me nga 4 poste pune, 1 dhome per server, 1 depo.

Kati 0 : 2 ambjente te medha per zyre me 8-10 poste pune, 1 tualet.

Kati 1 : 2 ambjente per zyre te medha me 10-12 poste pune , 1 kuzhine, 2 tualete, 1 dalje ne ballkon.

Kati 2: 1 ambjent me 4 poste pune, 1 zyre e madhe me 1 tualet.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

C . 0684073987 ose 0684073990. E. [email protected]