Jepet me qira Ambjent Biznesi Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana

Per Qira 2,500 €

Karakteristikat

  • ID: 70
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 200 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 2,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet me qira ambjent biznesi ne nje zone shume te aksessueshme te Tiranes, prane Ring Center . Ky ambjent eshte i pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme, te ofron : siguri 24/7 , post parkimi, hyrje me recepsion, hyrje me ashensor te vecante, siperfaqe te mjaftueshme per te bere ndarje si edhe facilitet dhe aksesin qe te ofron zona perreth. Ambjenti dorezohet te klienti i perfunduar me te gjitha rifiniturat baze te nevojshme.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni !

C . 0684073990 e. [email protected]

Prona të ngjashme