Shitet Apartament 2+1 ne Don Bosko rruga don bosko, Tirana

Per Shitje 70,000 €

Karakteristikat

  • ID: 74
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 78 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 70,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati 6 katesh. Ai eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine me vete, nje tualet dhe nje ballkone .Orientimi jug-lindje e ben te mundur qe shtepia te kete ndricim gjithe diten. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. Pallati ndodhet ne nje zone ku ka akses te menjehershem me rrugen kryesore . Organizmi i rregullt i apartamentit, rifiniturat cilesore dhe vendodhja teper e favorshme e bejne kete apartament teper komod per jetesen tuaj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0684073990.

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme