Shitet Apartament 1+1 Fresk, Tirana

Per Shitje 35,000 €

Karakteristikat

  • ID: 77
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 35,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Shitet apartament 1+1, me vendodhje ne zonen e Freskut.
Zona e Freskut ka marre zhvillim kohet e fundit, me ndertime cilesore dhe zhvillimin e infrastuktures, bizneseve dhe sherbimeve te ndryshme, qe ndihmojne banoret e zones per te patur sa me shume facilitete dhe lidhje te shpejte me zonat qendrore te Tiranes. Apartamenti 1+1 eshte pjese e nje godine banimi te sapo perfunduar, ndodhet ne kati e pare banim te kesaj godine me 5 kate. Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon.
Rifiniturat baze te apartamentit si: hidrosanitare, pllaka, dyer te brendshme dhe dritare, kompania ofron mundesi zgjedhje ose rimbursim. Ky apartament eshte ne proces hipotekimi, pasi kompania po mbyll sistemimet e jashtme te projektit.

Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni:

C. 0684073867

C. 0684073990

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme