Shitet Apartament Papafingo me siperfaqe totale 341 m2 Fresk, Tirana

Per Shitje 116,000 €

Karakteristikat

  • ID: 78
  • Lloji i Prones: Loft
  • Sipërfaqja:: 341 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 116,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Apartamet papafingo, me vendodhje ne zonen e Freskut. Apartamenti eshte i organizuar ne 3+1 me siperfaqe te brendshme 123m2, 1 dhome ndenje + kushine me dalje ne verande, 3 dhoma gjumi me dalje ne verande, 2 tualet, dhe verande te madhe me siperfaqe 218 m2. Hapesira e verandes e rrethon kete apartament dhe te mundeson pamje fantastike nga mali i Dajtit dhe qytetit te Tiranes. Rifiniturat baze te apartamentit si: hidrosanitare, pllaka, dyer te brendshme dhe dritare, kompania ofron mundesi zgjedhje ose rimbursim. Ky apartament eshte ne proces hipotekimi, pasi kompania po mbyll sistemimet e jashtme te projektit. Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073868 C. 0684073990

Vendodhja e prones