Jepet me qira Ambjent Komercial Rruga Adem Jashari, Tirana

Per Qira 1,300 €

Karakteristikat

  • ID: 79
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 160 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira ambjent komercial ze zonen e bllokut. Ambjenti ka siperfaqe 160 m2 te shfrytezueshme, vendodhje prane institucioneve, fasada ne rruge kryesore, sistem kondicionimi qendror, izolim akustik dhe termik, e bejne kete ambjent te pershtatshem per zhvillimin e bizneseve te ndryshme.

Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073987C. 0684073990

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme