Jepet me qira Ambjent per zyre ne bllok Rruga Ismail Qemali, Tirana

Per Qira 880 €

Karakteristikat

 • ID: 117
 • Lloji i Prones: Office / Practice
 • Sipërfaqja:: 110 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 880 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira ambjent per zyre ne zonen e bllokut. Ambjenti ndodhet ne katin e tete, te nje godine e cila ofron siguri 24 ore, kamera, ashensor dhe mirembajte te hapesirave te perbashketa. Siperfaqja 110 m2, eshte e ndare ne 3 ambjente per zyra, 2 tualete, 2 ballkone dhe nje dhome per servera. Ky ambjent eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0684073990 E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme

Per Qira $ 1,700 €
 • 150 m2
 • 1
 • 0
Per Qira $ 800 €
 • 60 m2
 • 0
 • 0
Per Qira $ 4,500 €
 • 350 m2
 • 2
 • 0