Apartament 2+1 me Qira Rruga Myslym Shyri, Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

  • ID: 124
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 110 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1, me vendodhje te Rr. Myslym Shyri. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe orgazihet : 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh. Zona te mundeson te gjitha facilitetet dhe akses shume te mire me qytetin. Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni.

C. 0684073990

E. [email protected]

Prona të ngjashme