Jepet me qera dyqan ne Don Bosko Rr. Don Bosko, Tirana

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: 149
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 34 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qera dyqan ne Rr. “Don Bosko” tek Vizion +, kulla 4, me nje siperfaqe prej 33.6 m2. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje planimetri te rregullt dhe fasade xhami te dukshme nga rruga kryesore. Dyqani gjithashtu ka nje depo dhe tualet. Ambjenti aktualisht eshte butik rrobash, por mund te pershtatet per biznese te ndryshme.

Cmimi: 400 euro ne muaj neto.

Per me teper informacion na kontaktoni ne nr tel. 0694073990
email: [email protected]

Vendodhja e prones