Shitet Apartament 3+1 Rruga e Kavajes, Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: 156
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 145 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet Apartament 3+1 me vendodhje ne Rrugen e Kavajes prane Kompleksit Delijorgji. Apartamenti eshte pjese e nje godine banimi dhe sherbimi me 11 kate dhe ndodhet ne katin 10. Eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete , 1 garderobe, 2 ballkone dhe 1 verande. Siperfaqja 145 m2 te lejon te besh ri organizim sipas deshires te ambjenteve. Zona perreth te ofron te gjitha facilitet e mundshme dhe akses te mire me qytetin, gjithashtu ky apartament mund edhe te jepet me qira per zyra me cmim 500 Euro/Muaj. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni:

C. 0684073987C. 0694073990
E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme