Jepet me qira Apartament 2+1 Rruga Myslym Shyri, Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

  • ID: 160
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 78 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira Apartament 2+1 me vendodhje te Rr. Myslim Shyri. Apartamenti eshte i pershtatshem per zyre dhe organizohet 3 ambjente, 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Godina e banimit ne te cilen ndodhet ky apartament eshte shume cilesore dhe aksesueshme mire me qytetin, ku te ofrohen te gjitha faciletet e mundshme. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni:

C. 0684073987C. 0694073990
E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme