Jepet me qira Apartament 2+1 per Zyra + Parkim Rruga Myslym Shyri, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: 161
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 90 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira Apartament 2+1 me vendodhje te Rr. Myslim Shyri. Apartamenti eshte i pershtatshem per zyre dhe organizohet 3 ambjente, 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Godina e banimit ne te cilen ndodhet ky apartament eshte shume cilesore dhe aksesueshme mire me qytetin, ku te ofrohen te gjitha faciletet e mundshme. Per me shume informacion, mund te na kontaktoni: C. 0694073990 ose 0684073987 E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme