Jepet me qira apartament 2+1 Rruga Haxhi Kika, Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

  • ID: 188
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 112 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira Apartament 2+1 prane kompleksit Kika, te Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i sapo mobiluar me te gjitha pajiset e reja dhe me arredim modern, i dizenjuar nga nje studio arkitekture interior prestigjoze. Organizohet ne 1 dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Per ta vizituar kete prone, mund te na kontaktoni: C. 0684073868 C. 0684073990 E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme