Shitet Apartament 2+1 Rruga Sami Frasheri, Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: 195
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 144 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 ne nje nga rezidencat e banimit me te mire ne Tirane, prane parkut te Liqenit Artificial. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje te madhe, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga liqeni. Vendodhja perfekte e rrethuar me gjelberim dhe vetem 2 minuta larg bllokut, cilesia e larte e ndertimit, siguria 24h, e bejne kete apartament te pershtatshem per te patur nje cilesi te larte jetese. Per ta vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni: C. 0684073990 E. [email protected]

Vendodhja e prones