Jepet me qera apartament mbi qendren Kristal . Rr.Bill Klinton, Tirana

Per Qira 300 €

Karakteristikat

  • ID: 210
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 97 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 300 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qera paartament 2+1 mbi qendren Kristal tek Rr. Bill klinton . Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , korridor soxhorno me kuzhine dhe nje ballkon . Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe ka kushte shum te mira bashkekohore. Qendrimi ne ballkonin e apartamentit te ofron nje pamje piktoreske te qytetit. Per me teper informacion na kontaktoni C: 0686051414 ose 0684073990